Doporučujeme: KHL.sk | NHL.sk | Šport dnes | Tipovanie zadarmo | Live výsledky
  English version
  1x2tip
 tipér: neznámy   login | registrácia   Na 1x2tipe nájdete každý deň tipy od viac ako 150 tipérov, spolu s detailnými štatistikami úspešnosti a prehľadom predošlých pridaných tipov u každého tipéra, čo Vám zaručuje vyššiu úspešnosť v tipovaní. Nájdete tu aj analýzy na vybrané zápasy, diskusné fórum, návod ako sa registrovať a tipovať v online stávkových kanceláriach, z domu od Vášho počítača a množstvo iných vecí súvisiacich s kurzovým tipovaním. Na našom serveri je registrovaných už viac ako 15 000 tipérov, neváhajte a zaregistrujte sa aj Vy REGISTRÁCIA - KLIKNI SEM 31. 03. 2020  

 6 tipérov online
KHL.sk

Tipovanie pre zábavu - tipuj zadarmo a vyhraj zaujímavé ceny (mobily, hry, tablety...)diskusné fórum o tipovaní DISKUSNÉ FÓRUMSÚŤAŽ
Kurzová ponuka nové
Tipy na dnes
Poradie
Tipované zápasy
CENY

Menu
 • hlavná stránka
 • odkazy
 • stiahnite si
 • o 1x2 tipe
 • redaktorská časť
 • športové správy
 • diskusné fórum
 • KALKULÁTORY
 • dotazy, kontakt

 • -----------------------------
 • súkromné správy

 • -----------------------------
 • LIVE VÝSLEDKY

 • TIPOVACIE DENNÍKY • Zaujímavé
 • Isté výhry
 • Veľká neznáma YIELD
 • Efektívne navyšovanie
 • LIVESUREBET a...
 • PSG Celticu v odvete nič nedaroval
 • Özil v uplynulej sezóne podával podpriemerné výkony

 • Live - výsledky
  FUTBAL, TENIS ...
  HOKEJ

  Osobné

  nastavenia
  pridaj k obľúbeným
  nastav ako štartovaciu
  informuj známeho
  zabudnuté heslo  Sledujte tisíce online prenosov na TV Tipsport a získajte bonus až 999 €.

  Isté výhry
   
  Ako už nadpis uvádza ide o isté výhry, čiže vyhrať bez akéhokoľvek rizika. Áno dá sa to a v tomto článku sa budem snažiť popísať ako na to a čo vlastne všetko budeme potrebovať :-).

  Každý sa už určite zamýšľal nad tým, ako prísť k peniazom čo najľahšie a čo s najmenším rizikom. Peniaze sa za určitých okolností dajú aj vyhrať :-), len tam je vždy riziko, že nám nevíde niektorý zápas a tiket bude KO a mi prehrávame náš vklad, v kamenných stávkových ešte plus manipulačný poplatok. Čiže riziko je pri klasickom tipovaní dosť vysoké. Ale existujú samozrejme aj iné spôsoby ako vsadiť a vyhrať, resp. aj prehrať a byť pritom ziskový, tzv. „isté výhry“. To znamená, že bez rozdielu aký bude výsledok zápasu ste v každom prípade v zisku. Na trhu je v dnešnej dobe množstvo stávkových kancelárií, ktoré vypisujú kurzy na rovnaký zápas. V určitých prípadoch sa dá vklad na jednotlivé kurzy prepočítať tak, že v každom prípade sa dosiahne zisk. Výška zisku záleží od výšky kurzu v jednotlivých stávkových. Čím sú kurzy vyššie, tým je aj zisk vyšší. Uvediem taký jednoduchý príklad:

  Máme zápas Manchester – Arsenal, priemerné kurzy sa nám pohybujú 2,4 2,9 2,7, lenže sme našli stávkovú kanceláriu, kde je na Manchester kurz až 2,9 (čiže daná stávková verí skôr Arsenalu), druhú stávkovú, kde je kurz na remízu až 3,7 a tretiu stávkovú, kde je kurz na Arsenal až 3,5. Na dosiahnutie istej výhry musíme správne rozložiť vklad, na rozloženie vkladu nám môže poslúžiť nejaký kalkulátor, alebo si vklad na jednotlivý tip môže prepočítať podľa jednoduchého vzorca.

  1/kurz1 + 1/kurzX + 1/kurz2 dostaneme sumu, ktorú nám stačí vložiť, aby sme dosiahli korunu. V našom prípade to je 1/ 2,9 + 1/ 3,7 + 1/ 3,5 = 0,345 + 0,27 + 0,286 = 0,901 Stačí nám 901 halierov na to, aby sme dosiahli 1 korunu alebo ináč povedané ak vložíme jednu korunu, dosiahneme 1,109 (0,901/1), čiže 10,9% zisku pri správnom rozložení vkladov a pri daných kurzoch. Čiže ak rozložíme napr. 10000,- Sk tak pri akomkoľvek, resp. každom výsledku dosiahneme zisk 1090,- Sk. Ako som napísal vyššie, zisky môžu byť aj vyššie, len treba nájsť najvýhodnejšie kurzy. Ešte sa vrátim k rozloženiu vkladov. Vklad rozložíme jednoducho, máme 110,9%, ktoré chceme rozdeliť, čiže 110,9/2,9=38,241% vkladu dáme na tip 1, ďalej 110,9/3,7=29,973% vkladu dáme na tip X a 110,9/3,5=31,686% vkladu dáme na tip 2. Ak máme napr. sumu 10000,- tak na tip 1 (v danej stávkovej, kde je kurz 2,9) vsadíme 3824,- Sk v druhej stávkovej (kde je kurz na X 3,7) vložíme 2997,- Sk a v tretej stávkovej (kde je kurz na tip 2 – 3,5) vložíme 3167,- Sk. Spolu sme vložili 9988,- Sk a v každom prípade máme zisk okolo 1090 Sk. (ak by sme si našli kurzy, pri ktorých by nám vyšiel isté zisk napr. 30%, tak by sme mali vždy istých 3000,- Sk)

  Princíp istých výhier je veľmi jednoduchý a v minulosti sa často aj na Slovensku v kamenných stávkových stávalo, že sa dala zahrať takáto arbitráž a isté výhry vychádzali aj na 30%. V dnešnej dobe je dosť ťažko nájsť isté výhry a aj keď sa vyskytnú, tak sú len dosť krátko, lebo stávková si vie rýchle cez internet zistiť kurzy v ostatných kanceláriách a upraviť si vlastné kurzy. Ale aj keď sú isté výhry menej časté, tak aj v súčasnej dobe existujú. Na to, aby ste nemuseli behať po jednotlivých stávkových slúžia rôzne internetové serveri, ktoré ponúkajú porovnanie kurzov jednotlivých stávkových a rovno už aj zobrazujú isté výhry, tzv. „Sure bets“, kde aj udávajú koľko je zisk + rozloženie vkladov + kurzy na jednotlivé tipy + stávkové kancelárie, kde sa dané kurzy vyskytujú. Medzi najznámejšie takéto serveri patrí www.betbrain.com alebo www.oddsexchange.com alebo slovenský server www.betbase.info Na severi betbase info je výhoda, že si môžete vybrať z ktorých stávkových kancelárii sa majú brať kurzy, resp. z ktorých sa majú zostavovať isté výhry (sú tam aj české a slovenské kamenné stávkové kancelárie). Zahraničné serveri uvádzajú, že kurzy aktualizujú pravidelne (každých 20 minút), ale vo väčšine prípadoch, keď dojdete do danej stávkovej, tak takýto kurz tam už nieje resp. na serveri, ktorý porovnáva kurzy je zle uvedený alebo zamenený kurz na X-ku a kurz na 2-ku. Zdá sa mi, že server betbase.info je aktualizovaný len raz za deň a to ráno okolo 9:00, čiže najlepšie je hneď ráno okolo 9:00 pozrieť http://www.betbase.info/?surewins=g5281 či tam nieje náhodou nejaká istá výhra, ktorá by sa dala využiť. Na hlavnej stránke je uvedený aj čas poslednej aktualizácie. Spoľahlivosť istých výhier zobrazovaných na serveroch takéhoto druhu je dosť nízka. Niekde som čítal, že existuje nejaký software na sure bets, ale že je dosť drahý.

  Samozrejme všetko má svoje plusy aj svoje mínusy a taktiež aj isté výhry. Ako som uviedol vyššie, hlavný problém je nájsť také kurzy pri ktorých sú isté výhry, druhým problémom je ak využívame služby napr. betbrain, tak mať účet v stávkovej, v ktorej sa uvádza, že sa daný kurz vyskytuje, tretí problém je dostať peniaze do danej stávkovej. Jedným z ďalších môže byť aj výber peňazí zo stávkovej. V niektorých stávkových prebieha výber veľmi rýchlo, napr. Gamebookers, Pinnacle, ale sú stávkové, ktorým sa dávať peniaze veľmi nechce :-) a pokiaľ peniaze dôjdu k majiteľovi, tak to trvá niekedy aj týždeň. Treba si pozrieť aj všeobecné podmienky, lebo v niektorých stávkových sa kurzy upravujú aj na už uzavretých tiketoch, čiže potom sa môže stať, že z istej výhry sa stane istá prehra. Pri kalkulácii istej výhry treba brať do úvahy aj poplatky za vklady a výbery, ktoré si účtuje stávková kancelária, resp. spoločnosť cez ktorú prevod uskutočňujete.

  Na uľahčenie výpočtu som umiestnil do download sekcie (stiahnite si – vľavo v hlavnom menu) kalkulátor, ktorý prepočítava na ktorý tip treba koľko vsadiť a určí aj prípadný zisk. Stačí zadať kurzy a celkovú sumu peňazí, ktoré chcete rozložiť a kalkulátor všetko potrebné vypočíta.

  Vaše skúsenosti, názory môžete vyjadriť v diskusii k článku.

  Najlepší softvér na zistenie istých výhier nájdete na tu (klikni)
   
  autor: Mildo
  ostatné články tipéra s nickom: Mildo
   
  Ak chcete pridať komentár, tak musíte byť prihlásený.
   
  reakcie:

    misino  2005-09-15  16:36:12  (T)
  Ako pisal Mildo, je to realne ale...
  1.hladina č. výhry je málokedy vyššia ako 5%
  2.rozptyl stávkových -kamenných či na sieti- je taký že mať konto v každej je takmer nereálne..
  3.poplatky za prevody možných výhier tiež nie sú nezanedbateľné, pokiaľ to nehráte rádovo v desiatkach tisíc...
  4.hranica max vkladu je tiež jednou z prekážok, ktorá zabraňuje nejakým relevantným ziskom....
  5.pre väčšinu vhodné na zorientovanie sa v ponuke, kde rozptzl kurzuv znamená POZOR rôzne info o zápase, treba sa mu povenovať, alebo radšej vynechať...
  Toľko odomňa, dúfam že som Vám tipovanie neznechutil....

    frenzy  2005-09-15  18:14:05  (T)
  odporucam pozriet si sranku www.betbase.info a tam hore na liste mate v menu ISTE VYHRY - su tam uz dosadene zapasy, kurzy stavkovych kancelarii, a v % kolko treba vlozit z vkladu a samozrejme vyska vasej pripadnej vyhry v %.
  GL all.

    Mildo  2005-09-15  20:11:38  (T)
  hej, betbase.info uvádzam aj v článku. To mi pripadá ešte najreálnejšie, lebo sem tam sa tam objaví aj nejaký sure bet zo stávkových ako betandwin a expekt, poprípade bet365, eurobet, kde mám aj otvorené účty.

    Mildo  2005-09-15  21:34:16  (T)
  to misino:
  sú aj isté výhry viac ako 5%. Podľa mňa reálne, sú okolo tých 10%. Lebo keď niekde vidím istú výhru okolo 40%, tak to sa mi už nechce veriť a musí tam byť v danej stávkovej buď chybne zadaný kurz, že sa pomýlila stávková alebo je len chybne uvedený kurz na serveri, kt. poskytuje porovnávanie kurzov. Ale aj keď je istá výhra 10%, tak to je tiež celkom slušné. Keď vložíš napr. 10000,- tak máš 1000 Sk. Myslím, že poplatky by namali byť viac ako 5 Eur, čo máš okolo 200,- Sk čiže aj tak je to 800,- Sk. Stačí jedna taká výhra za deň a za mesiac sa ti to nazbiera :-). Neviem aké sú poplatky za platbu kreditnou kartou. To by bolo celkom reálne, že nemáš v stávkovej peniaze, len keď ti treba podať nejaký zápas, tak prevedieš peniaze do danej stávkovej a potom ich vyberieš. S kreditkou by to malo byť instant, čiže za pár sekúnd, resp. minút hotové. Nemá niekto skúsenosti s prevádzaním peňazí, na účet do stávkovej, kreditkou?

    federer  2005-09-16  04:10:56  (T)
  tady je kalkulacka vyhodnosti kurzu http://www.overbrokes.co.uk/decimal.pl?return=100.00&home1=2.75&away1=5&draw1=5

    ramstein  2005-09-17  09:46:58  (T)
  to Mildo - zaráží mně podmínka, že součet kurzů musí být vyšší než 9. Např. dnešní zápas Charlton-Chelsea. Součet kurzů je kolem 10,05 u B+W dokonce 11,6, ale jistou výhru mi to nedá. Už jsem to počítal všelijak a pořád nic. Řekl bych, že "jádro pudla" je někde jinde a to, že součet podílů jednotlivých kurzů musí být menší než jedna. Platí to samozřejmě pro fotbal. U tenisu je to jasné součet kurzů musí být větší než čtyři. A co hokej? Asi stějně jako fotbal?

    tegrat  2005-09-17  10:23:24  (T)
  je tam chyba.
  rata sa to
  1/kurz1+1/kutzX+1/kurz2
  alebo
  1/kurz1 + 1/kurz2
  ak je sucet mensi ako 1 = ista vyhra (surebet)
  tento vzorec sa da pouzit na vsetko, futbal, hokej, tenis, ...

    Mildo  2005-09-17  13:59:54  (T)
  hej, dá sa to zistiť jedine tak ako napísal tegrat. To mal len tak v rýchlosti napadlo, že by to mohlo takto byť (súčet viac ako 9), ale nieje to tak, už som to opravil :-)

    misino  2005-09-18  15:09:59  (T)
  to Mildo: Mám skúsenosť s prevodom z VISAcard na etip. Išlo to tip-top, fakt pár sekúnd...Výplata z etip-u je tiež bez problémov. Prevod do moneybookers som neskúšal .Čo sa týka tých 800/deň, to tiež nie je také jednoduché. Každý deň sa to učite nadá zahrať, ale ako vravíš, nazbiera sa ....

    misino  2005-09-18  23:02:38  (T)
  Prevod z kreditky je bez poplatku, ide to aj priamo do GB (a myslím že aj do ďalších ). Naspať na účet si rátajú štandardné poplatky.

    blazej33  2005-09-19  21:34:32  (T)
  nazdar mildo nevies o hokejovej stranke podobnej www.betbase.info

    Mildo  2005-09-20  11:41:31  (T)
  neviem čo konkrétne máš na myšli, ale nieco podobné a nielen futbalové (statistiky, porovnanie kurzov) má aj www.betexplorer.com, resp. ich česká verzia www.liga.cz

    misino  2005-09-20  23:19:51  (T)
  všetko sedí, ale jedna chybička sa ti tam vlúdila. isto ide o preklep v inak perfektne spracovanom prepočte.
  odstavec 4 riadok 4 v prepočte koľko halierov na korunu, resp. koľko je výhra z koruny , má byť prevrátený zlomok ( 1/0,901) ,čo dáva potom spomínaných a kalkulovaných 10,9% istej výhry.

  nedalo mi to , ale aby nedošlo k omylu, ak by niekto išiel cestou istých výhir a dal si tú námahu potrápiť sa trochu s algebrou...

    Mildo  2005-09-21  14:48:42  (T)
  nieje to preklep. Potrebuješ 0,901 halierov na to, aby si získal 1 korunu (rozložíš 0,901 halierov a dostaneš naspäť 1 korunu). Čiže ak nemáš potom 0,901 halierov alebo miesto toho dáš 1 korunu, tak máš z toho 1,109 koruny. Dúfam, že som to napísal dosť zrozumiteľne :-)

    Jery  2005-09-22  10:18:17  (T)
  Mildo to má správně pokud je součet třech výsledků pod 1 je to výhodné to tímto systémem vsadit.(Samozřejmě se musí započítat ještě MP)
  a tím to vlastě všechno padá.

    tegrat  2005-09-22  18:17:33  (T)
  do vzorca dosadzujes ciste kurzy po odratani MP
  takze napr. 1,50 / 1,1=1,3636

    Mildo  2005-09-22  19:25:28  (T)
  u kamenných stávkových je to s MP dosť problém. Ale u online stávkových sa to dá aplikovať.

    masks  2005-09-26  14:58:39  (T)
  BACHA, ještě jedna nekalost tu hrozí. Vsadíš ranec na 1 u jedné SK, u druhé na X a u třetí na 2. A ejhle, SK u které maš vsazenou 1 si usmyslí, že se spletla a stornuje sázku v kurzu 1,00 (vrátí ti vklad). Zrušení sázky ti zruší SURE BET a nikde se ničeho nedomůžeš, prachy jsou fuč... Jedinou obranou, je sázet těsně před zápasem, ale to jsou kurzy už většinou nevýdělečný. GL

    Mildo  2005-09-26  20:42:33  (T)
  písal som aj v článku, že si treba preštudovať všeobecné podmienky. Bežne by nemalo byť, že ti stornujú zápas na už uzavretom tikete. Samozrejme pokiaľ nejde o nejakú viditeľnú chybu, napr. z 1,8 je 18...

    Celeron  2005-11-10  16:48:47  (T)
  Caute,

  Isty cas sa uz venujem istym, cize surebet stavkam.
  Podla mojich skusenosti sa treba najpr zaregistrovat aspon u 20-25 roznych bookmakerov.
  Vyhra je sice mala, ale ista, takze aspon odpadnu bezsenne noci z ocakavania, ako ten-ktory zapas dopadne.
  Predtym, ked som este normalne tipoval som takmer stale prehraval.
  Teraz je to uz ine.
  Na druhy den po podani tiketov si len skontrolujem, ktory bookmaker ma ma vyplatit a je to.
  Zatial to sice co sa tyka zisku nie je bohvieco, ale aspon uz neprehravam.
  Nie je to vsak ziadna sranda, ak sa tomu chce niekto vazne venovat.
  Pozor na chamtivost, nemusi sa vyplatit.
  Moze sa stat, ze vam niektori bookmakeri vratia vklad bez udania dovodu.
  Alebo vam znizia stake limit na uroven, ktora je pre surebet stavky nepouzitelna.
  Stalo sa mi uz totiz jedno aj druhe, takze uz si radsej davam pozor.
  Okrem toho najst surebet nie je take lahke ako sa zda.
  Castokrat je uz vyprsany.
  Je samozrejme mozne zaplatit si servis, kde vam budu posielat surebet stavky.
  Polatky za uvedene sluzby vsak dosahuju vacsinou niekolko 100USD mesacne.
  Preto platene sluzby nevyuzivam.
  A to uz radsej nespominam rozne vyhodnocovanie vysledkov u roznych bookmmakerov v pripade niektorych sportov./ napr. v tenise skrecuje jeden z hracov/.
  Takze uskali je viac ako dost...


    Fero78  2006-02-20  17:46:05  (T)
  caute

  v poslednej dobe ma velmi zaujala tema "iste vyhry" a rad by som si vymenil a samozrejme nacerpal nove skusenosti s niekym kto uvedenu techniku tipovania uz dlhsie realizuje. Prosim kazdeho kto by mal zaujem detailnejsie sa porozpravat o tomto zaujimavom sposobe tipovania nech sa mi ozve na frantisek.kozacek@chello.sk. Vopred dakujem za kazdu dalsiu informaciu a skusenost.

    tomkad  2006-05-05  11:19:40  (T)
  nevie niekdo z vas o com je LiveSureBet navod.pisu ze zisky su okolo 5-50 percent.lenze chcu za navod prachy.ak viete oc om to je alebo mate heslo od toho tak popiste.v jednote je sila no ne?

    LordKeeper  2006-05-25  17:50:32  (T)
  2 TOMKAD:

  prosim ta podarilo sa ti (alebo niekomu z vas) zistit nieco o tom LiveSureBet z www.surebets.ic.cz ???
  co to je zac? ako to funguje? nie je to iba ofuk? diky

    misino  2006-06-12  20:39:49  (T)
  ... a prišiel PAKO s úžasnou teóriou. Organizuješ nám tu pyramídové hry?!!!

    stepnakoza  2006-07-06  04:39:44  (T)
  ja vam predam ten balicek za 100 SK :-))
  no tiez sa venujem tipom surebets,aaaa nieje to az take ruzove ako by sa na prvy pohlad zdalo byt, ale ako uz spominali niektori tiperi predomnou aspon uz neprehravam,no dalsie dotazy:
  moze sa stat ze najdes surebet, das vklad do jednej stavkovej a v druhej bez toho aby si predtym vedel ake je na dany zapas max. limit (vynimka Pinnacle, Fonbet,..) ti proste nezoberu vklad ktory si tam mal vlozit, t.z. ze sa zacinas modlit aby ti vysiel tip ktory ti zobrali v prvej stavkovej,ak nevyjde smola :-),
  LiveSureBet: tipovanie zapasov pocas zapasu, ide o to ze tipnes na zapas, a potom na livetipovani cakas kym kurz na druhe muzstvo vyskoci na uroven, dokym z toho nieje surebet. Hacik v tom je, ze nie vzdy musi vzniknut z toho surebet,cize mozes na tom aj prerobit,treba mat stastie na zapas,ktory sa vyvyja od zaciatku dobre.
  Po dalsie, je strasne tazke najst zapasy, ktore by vyhovovali vsetkym kriteriam, t.z ze napr. podporuju moneybookers, pretoze cez kreditku je to nie vzdy najlepsie,keby ze mate nejake dotazy tak na stepnakoza@azet.sk, inac vyhladavac na surebety www.betradar.com, velmi dobry programik, kto by chcel o tom info na uvedenej email adrese

    stepnakoza  2006-07-08  18:59:54  (T)
  no a ak by niekto chcel dostavat zapasy "istych vyhier" nech sa obrati na stepnakoza@azet.sk, za poplatok samozrejme :-), kedze to zaberie cas najst, a.........cas su peniaze :-)

    Mildo  2006-07-09  10:18:22  (T)
  ak sa niekto rozhodne zaplatiť niekomu za "isté výhry", nech si najprv prečíta článok, kt. napísal tegrat. Hlavne Livesurebet od Moravja. Článok je na adrese http://www.1x2tip.com/view-clanok.php?idtc=1533

    kadohaj  2006-07-09  14:59:04  (T)
  Chlapi neplatte.Ak ma niekdo zaujem tak sa ozvite.ja som si ztiahol pdf dokument a mam aj balicky rar.Treba ich len cracknut.Soft nato mam lenze PC moje je take slabe ze kombinacia vsetkych znakov by mi trvala vyse roka.Takze dam balicky aj soft ale musite mat vykonnu masinu inac sa ani nepohnete.Ozvite sa na tomkad@azet.sk

    kompik  2006-07-15  17:47:24  (T)
  Nejake surebets sa daju najst aj tu:
  http://www.betbrain.com/surebets.do?site=0
  http://www.betbrain.com/

    stepnakoza  2006-07-24  05:34:36  (T)
  kody na www.betradar.com, daju sa cez to najst nejake aktualne surebets, kedze neustale aktualizuju kurzy, poslem aj obrazky, screenshoty

    stepnakoza  2006-07-26  07:24:07  (T)
  este taky mensi dotaz, dala by sa vytvorit nejaka miestnost alebo forum specialne pre surebet stavky, aby tiperi ktori sa tomu z casti venuju, si mohli vymienat zapasy medzi sebou, vacsi pocet ludi sa skor dostane k viacej zapasom, ako kazdy sam....

    Mildo  2006-07-26  09:15:40  (T)
  určite by sa dala, len o to musel byť záujem :-)

    kompik  2006-09-17  14:08:34  (T)
  Pripajam sa k stepnakoze - zaujem by bol - teda aspon z mojej strany; uvidime, ci sa najde viac.

    Gandhi  2006-09-19  21:58:45  (T)
  Istym vyhram sme sa zacali venovat na server www.betman.sk. Momentalne tam bezi experimentalny vypocet (bezplatny), ktory kazdu hodinu pocita sure bets z aktualnych kurzov slovenskych sk a zo svetovych bwin. Tieto boli zvolene zamerne, pretoze na bwin su obvykle kurzy tlacene jednym smerom, kdezto tlak na slovenske sk nie je taky silny a tak tam vznika diferencial, ktory dava sancu na vznik sure bets.
  Zo zhruba mesacneho pozorovania, kedy sure bets obvykle vznikaju, sme vypozorovali, ze idealny sport je tenis a v case pondelok-utorok. Priemerne sa objavuju sure bets so ziskom 1-2%. Menej zriedkavo sa objavuju aj vyssie, najviac to bolo okolo 7%.
  Samozrejme je to vo faze experimentu, takze spolahlivost nemusi byt vysoka. Ak vas tato tema zaujima, najdite si na serveri aktualnu ponuku a prepnite si pohlad na sure. Ak v tej chvili je nejaka sure bet, tak to tam najdete. Ale ta ponuka sa pomerne dramaticky meni kazdu hodinu, malokedy sa to taha cez viac hodin.

    Fero78  2006-10-16  18:21:45  (T)
  istym vyhram a skalpovanim stavkovych kancelarii sa zacala venovat aj stranka www.surebetspro.eu Najdete tam aj dalsie dolezite informacie co sa tyka ratingu jednotlivych stavkovych kancelarii, zoznam vyhladavacov na sure bets a mnohe dalsie dolezite informacie. Odporucam pozriet si uvedenu stranku.

    SAXO  2007-07-06  18:53:33  (T)
  ludia super stranka aktualizovana kazdy den

    SAXO  2007-07-06  18:54:05  (T)
  ludia super stranka aktualizovana kazdy den http://www.solotiper.estranky.cz

    investor  2008-04-27  15:13:19  (T)
  O sure bet som napísal článok na svoj blog http://investicie.blogspot.com/ (dúfam, že to nikto nebude považovať za reklamu). V tej podobe, v akej sa bežne prezentujú sú z mojej skúsenosti nereálne a hlavne neprinášajú zisk, ktorý by som očakával. Ano, občas nájdeš 10%, ale priemer je 3 a to je malo k potrebnému cashflow a trablami s výbermi (keďže množstvo stávkových kancelárii u ktorých níjdete sure bet sú neseriózne).
  Napriek tomu si myslím, že som našiel velkom dobrý spôsob ako využívať Sure Bet. Na Betfair, vďaka Back and Lay môžete poľahky vytvoriť Sure Bet a dokonca niekoľkokrát za zápas. Okrem toho môžete pracovať s omnoho väčším objemom peňazí než máte v Banku a to už je paráda.
  Takže tak.

  Investor.

    jvku  2010-03-29  23:50:56  (T)
  free sure bet kalkulačka
  http://www.maxibet.sk/calculator.php?language=slovak

    Washington  2011-04-30  09:35:58  (T)
  http://helptips.pise.cz/19702-zarucene-sazky-guaranteed-bet.html


  NAJLEPŠÍCH 10
  1. secret2705 +5.74
  2. tulip60 +4.35
  3. Linda +2.44
  4. vigh88 +1.79
  5. ramstein +0.55
  6. pusipajtas0 -0.17
  7. tuzik75 -0.74
  8. C_Ronaldo -2.00
  9. mirec666 -4.91
  10. sniper_7791 -5.62

  Najnovšie k článkom
 • Knapp:
  "Micuka constantly che . . . " (k článku: Efektívne navyšovanie vkladu)
 • RomanB74:
  "Dobrý den dámy a páno . . . " (k článku: Efektívne navyšovanie vkladu)
 • EyesSetToKill:
  "RomanB74 ma fakt para . . . " (k článku: Efektívne navyšovanie vkladu)

 • Partneri
  Live výsledky
  Tenis live
  Tenis Infok
  Sport-tip

  LibertyPicks.com
  Tipsoft

  ________________________


  © Copyright 1x2tip - kontakt

  18+ 18+ Hrajte zodpovedne.